Gry i aplikacje

Domówka idealna – jak ją przygotować?

Zastanawiasz się, jak sprawić, żeby impreza, którą przygotowujesz, zapadła Twoim gościom na dłużej w pamięci? Boisz się, że Twoja domówka okaże się niewypałem? Podpowiadamy, jak sprawić, że będzie idealna!

Niecodzienne atrakcje

Podczas trwania każdej imprezy zdarzają się takie chwile, że rozmowa się nie klei, a każdy nerwowo spogląda na zegarek. Możesz uniknąć niezręcznej ciszy, zabawiając gości grami alkoholowymi. Do wyboru masz naprawdę wiele możliwości – od alkochińczyków i szachów, inspirowanych klasycznymi grami planszowymi, po bardziej aktywne jak Beer Pong, polegający na rzucaniu piłeczką do kubków z piwem. Możesz urządzić imprezę tematyczną i dostosować atrakcję do motywu przewodniego – ta kreatywna forma spotkania na pewno wszystkim przypadnie do gustu!

Głody gość to niezadowolony gość

Impreza nigdy nie będzie udana, jeżeli jej uczestnicy będą zmagać się z burczeniem w brzuchu. Zadbaj o zróżnicowane potrawy, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeżeli nie masz czasu, chęci lub umiejętności, aby ugotować kolację dla tylu osób – zamów coś z dowozem lub poproś o przyniesienie jednej potrawy przez każdego gościa. Oszczędzi Ci to kłopotu i sprawi, że będziesz mieć więcej czasu na przygotowania. Po sutym posiłku Twoi znajomi będą mieli więcej sił, aby bawić się do białego rana.

Zadbaj o muzykę

To, jaką muzykę wybierzesz na wieczór, może mieć duży wpływ na jego dynamikę. Postaraj się dobrać utwory tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Unikaj wolnych i melancholijnych piosenek – chyba że chcesz szybko pozbyć się gości. Energetyczna muzyka sprawi, że Twoi znajomi będą bardziej ożywieni i z radością skorzystają z przygotowanych przez Ciebie atrakcji. Jeżeli zebrane w Twoim domu osoby lubią taki rodzaj zabawy, to zaproponuj karaoke, podczas którego będzie dużo śmiechu!

To ludzie tworzą klimat imprezy – jasne! Możesz im jednak pomóc dodatkowymi atrakcjami, które urozmaicą wieczór i sprawią, że nie będzie to kolejna nudna domówka. Jedzenie oraz muzyka mogą naprawdę zmienić nastrój, a gry alkoholowe rozruszają towarzystwo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.