Gry i aplikacje

Bullet Strike – dla prawdziwych graczy

„Bullet strike” to gra pozwalająca na zabawę w trybie wieloosobowym (zmagania może toczyć nawet grupa 20 osób), ale tylko jeden gracz może przeżyć wirtualne zmagania i stać się zwycięzcą gry. Ilość zdobytych punktów zależy m.in. od odległości, w której znajduje się cel.

Co przypomina gra „Bullet strike”?

Bullet strike” to gra, którą można porównać do wspaniałej „Playersunknown’s Battlegrounds”. W grach tych można kontrolować wybraną postać poprzez lewy wirtualny drążek i przesuwając palcem poprzez prawa stronę ekranu, aby wycelować. Zakres i przyciski strzału także znajdują się po prawej stronie ekranu. Ustawienia w grze są bogate i pełne detali. Użytkownik w trakcie gry może ukryć graną postać w wysokiej trawie, za drzewami czy wchodzić do domów i innych budynków lub wspinać się w górę. Chcąc przeżyć w grze należy opanować kontrolę terenu. „Bullet strike” to wspaniały klon gry „Playersunknown’s Battlegrounds”, jednakże z przeznaczeniem na Androida, co zapewnia podobne odczucia gracza, ale przystosowane dla urządzeń z dotykowym ekranem.

Co jeszcze obiecują twórcy gry?

Twórcy gry zapowiedzieli, że będą ją rozwijać poprzez takie elementy jak:

 • dodanie systemu pogodowego,
 • dodanie pojazdów,
 • dołączenie trybu obserwatora,
 • rozszerzenie o dodatki jak sezony, chat głosowy i klany.

Kto może zagrać w „Bullet strike”?

Ta gra to darmowa strzelanka, w której można wcielić się w snajpera walczącego z prawdziwymi snajperami na całym świecie. Według użytkowników „Bullet strike” to najlepsza strzelanka na urządzenia mobilne. To bezpłatna gra online dla wielu graczy, co umożliwia grę przy dostępie do internetu. W ramach gry można odblokować wiele:

 • potężnych karabinów i zbroi snajperskich,
 • pistoletów,
 • zbroi
 • i innych jak Bazzoka i Grenade.

Do dotarcia na szczyt tabeli wyników konieczne jest zastosowanie odpowiednich taktyk, a umiejętności strzelania wyborowego zostaną poddane testowi. Karabiny snajperskie można ulepszyć za pomocą wieloma rodzajami załączników. W trakcie gry zadaniem użytkownika jest znalezienie i zabicie wszystkich wrogów na arenie ataku snajperskiego, którzy mogą być dalekim celem, poruszać się lub ukrywać za ścianami czy przeszkodami. W grze wprowadzono dwa tryby snajperskiej walki:

 • snajper PvP i
 • PvE (ułatwi zaznajomienie się z grą).

W trakcie gry należy połączyć umiejętności snajperskie z bronią snajperską i innymi elementami wsparcia. Do zalet gry „Bullet strike” zalicza się:

 • wciągającą grafikę gier FPS,
 • realistyczne dźwięki,
 • stale aktualizowane funkcje,
 • strzelankę w czasie rzeczywistym 3D przeciwko snajperom PvP z całego świata.

Jakie wymagania należy spełnić, aby móc pobrać grę?

Do ściągnięcia gry jest konieczne posiadanie systemu Android 4.4 lub nowszego. Do gry potrzebne jest także posiadanie oficjalnego konta użytkownika. W trakcie gry w rzeczywistym czasie można zagrać z użytkownikami z całego świata. Po wykonaniu misji gracz otrzymuje zasłużoną nagrodę. Wyniki w grze można zobaczyć na lokalnych rankingach. W trakcie gry można podnosić poziom swoich umiejętności oraz swojej broni. W ramach strategii należy znaleźć odpowiednią pozycję, zakamuflować i nie dać się zauważyć wrogom. Podstawowym wymaganiem jest stały dostęp do internetu, gdyż jest to gra online z graczami z całego świata.

Wskazówki dla graczy

Producenci dla ułatwienia gry dostarczyli kilka podstawowych wskazówek, które pomogą w szybszym zdobyciu złota i gotówki oraz w podniesieniu zaawansowania broni. Przede wszystkim można skorzystać z oferowanych w ramach gry promocji, które pomagają zdobyć pożądaną broń nawet o 50% taniej. Taka promocja oferowana jest jako Weekly Bullet Strike. Kolejną porada jest zalecenie ukończenia codziennych wyzwań, dzięki którym użytkownik zdobędzie złoto i gotówkę potrzebną do podnoszenia umiejętności i ulepszenia broni. Dodatkowo, gdy użytkownik wygrywa pojedynek może zarobić nawet zdobyć premię w postaci wielokrotnych udogodnień jak gotówka czy doświadczenie. Gracz powinien wiedzieć, że wchodząc do głównego menu może zaprosić przyjaciół lub obejrzeć wideo, dzięki czemu otrzyma dodatkowe złoto. Innym sposobem na zdobycie złota jest kliknięcie po zakończeniu pojedynku na przycisk “1.5x reward”, który sprawi, że użytkownik pomnoży doświadczenie, gotówkę o 1.5 razy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.