Bądź widoczny na rynku

Projektujemy, odświeżamy oraz wdrażamy identyfikacje wizualne. Tworzymy spójny wizerunek marki oparty o profesjonalną grafikę, indywidualnie dopasowaną do charakteru firmy. Proste i zauważalne logo to pierwszy krok do rozpoznawalności na rynku.

Obszary działania

Reklama ATL i BTL, projektowanie identyfikacji wizualnych, klasyczna reklama, opracowywanie strategii marki

O nas

Jesteśmy szeroko rozumianą agencją kreatywną, realizujacą projekty z zakresu komunikacji marketingowej.

W połączeniu z pozostałymi działami, gwarantujemy kompleksowe podejście do każdego projektu. Wspieramy swoje działania by uzyskiwać jak najlepsze zadowolenie klientów.

Zajmujemy się projektowatniem i wdrażaniem reklamy ATL oraz BTL. Tworzymy spójny wizerunek marki oparty o identyfikację wizualną.

Usługi z zakresu projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych. Kompleksowo zajmujemy się grafiką 3d w zakresie animacji oraz wydruku 3d.

Tworzymy rozwiązania marketingowe wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość. Zobacz jak można reklamować się za pomocą Augmented Reality.

Prowadzimy badania nad zastosowaniem najnowszych technologii w wielu dziedzinach życia codziennego (edukacja, medycyna, architektura).

portfolio

Identyfikacja wizualna

Kozi Zakątek

Stworzyliśmy wizerunek składający się z logo wraz z naklejkami na produkty, dla gospodarstwa ekologicznego zajmującego się produkcją koziego mleka i wyrobów mleczarskich.

Nasi klienci
Chcesz się dowiedzieć wiecej? Napisz do nas.
Odpowiemy na każde pytanie. Wyjaśnimy każdą wątpliwość.
Project Manager
Radosław Skonieczny
(+48) 530 236 256
r.skonieczny@moviement.pl

kontakt@moviement.pl

Moviement Sp. z o. o.
ul. Jana Matejki 70/7
87-100 Toruń
NIP: PL956-230-79-03